کمپین هدایت تحصیلی بدون پشیمانی

کمپین هدایت تحصیلی بدون پشیمانی

از کنکور 1404 به بعد عنوان دیپلم با رشته کنکور باید یکی باشه. جای خطا نداری!! بیا بهت بگم چطور انتخاب کنی تا پشیمون نشی.

X

آزمون رایگان IVA-2 | سنجش جامع دانش آموز؛ یادگیری، توجه و تمرکز

تست IVA-2 سنجش جامع و کاملی از دانش آموز ما ارائه می کند این آزمون نوع یادگیری و مشکلات آن و مشکلات توجه و تمرکز را به صورت کامل بررسی می کند همچنین این آزمون می تواند سنج خوبی برای بیش فعالی ADHD باشد.​

تفسیر این آزمون توسط متخصصین ویکی سنج بسیار متفاوت از هر آنچیزی است که تاکنون درباره این آزمون دیده و یا شنیده اید.

دریافت نوبت جهت اجرای آزمون در کلینیک
جهت دانلود فایل اجرا در منزل کلیک بفرمایید

بعد از اجرای تست در صورت تمایل بک آپ آن به همراه فیش پرداختی برای آنالیز فارسی، به شماره 09307124491 ارسال بفرمایید و در پیامک اطلاع دهید.
پیام رسان ها: واتساپ

در صورتی که برای دیدن ویدیو آموزشی مشکل داشتید با کلیک به روی این لینک مستقیما از آپارات مشاهده بفرمایید.


آزمون IVA-2 چیست ؟

این آزمون یک آزمون تخصصی جهت بررسی توجه و تمرکز و تشخیص بیش فعالی ADHD می باشد.

این آزمون توجه و تمرکز یک تست نوروسایکولوژی ( عصب شناختی ) جهت ارزیابی توجه در هر دو حیطه توجه دیداری و توجه شنیداری و همچنین بررسی عملکرد کنترل تکانش می باشد. یعنی پرسشنامه نیست و یک آزمون کامپیوتری است که با دقت بالایی وضعیت توجه و تمرکز را بررسی می نماید و عملکرد سیستم عصبی را مسئله توجه و تمرکز مشخص می نماید.

آزمون IVA-2، یا آزمون عملکرد پیوسته بصری و شنیداری، یک محصول نرم‌ افزاری پشتیبانی از تصمیم بالینی است که به پزشکان کمک می‌کند تا توجه بصری و شنیداری و کنترل پاسخ را در زمینه ارزیابی جامع بررسی و کمی کنند.

هدف از این نرم‌افزار ارائه یک معیار استاندارد از توانایی‌های فرد در زمینه کارکرد توجه و خودتنظیمی است که می‌تواند به طور مستقل توسط متخصصان بهداشتی در فرآیند تصمیم‌گیری تشخیصی خود مورد بررسی و تفسیر قرار گیرد.

نمرات آزمون و هر راهنمایی در تفسیر آن‌ها قرار نیست به عنوان اساس اصلی یا تنها برای تصمیم‌گیری تشخیصی بالینی استفاده شوند. تفسیر نتایج آزمون نیز نیازمند این است که فرد آزمون‌دهنده به طور دقیق مورد مشاهده قرار گیرد تا پزشک بتواند تعیین کند که آزمون به طور معتبر انجام شده و نمرات آزمون با رفتار مشاهده شده در آزمون همخوانی دارد.

سیستم آزمون شامل مقیاس‌های ارزیابی ADHD رایگان آنلاین، خود-امتیازدهی والدین، معلمان و خود-امتیازدهی است که در گزارشات آن برای بررسی بالینی در مقایسه با نتایج آزمون یکپارچه شده‌اند. یک نویسنده گزارش در اختیار قرار داده شده است تا به پزشکان کمک کند تا در هنگام تشخیص خود، عوامل مختلف مربوطه را در نظر بگیرند.

با دنبال کردن یک فرآیند گام به گام، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می‌توانند عوامل مختلف را در فرآیند تعیین تشخیص بالینی ارزیابی و وزن کنند. با استفاده از سیستم نوشتن گزارش، یک پیش‌نویس ارزیابی که شامل سابقه بالینی مشتری، علائم حاضر، مسائل روانشناختی دیگر، مشاهدات بالینی، نتایج مقیاس امتیازدهی و نتایج آزمون است، می‌تواند برای بررسی ایجاد شود.

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از نیازمند این است که تحت نظر یک متخصص بهداشتی مجاز که تخصص در استفاده و تفسیر آزمون‌های روانشناختی دارد، انجام شود. این آزمون قرار نیست به عنوان یک ابزار تشخیصی مستقل استفاده شود. به تنهایی، این آزمون حضور یا عدم حضور هر تشخیص بالینی را شناسایی نمی‌کند. کارکرد این آزمون روانشناختی کمک به معاینه‌کنندگان در ارائه تشخیص خود به عنوان بخشی از یک ارزیابی جامع است.

مقیاس Attention

Vigilance (گوش به زنگی) : نمره پایین می‌تواند نشان دهنده پاسخ دهی سهل انگارانه و بی اعتنا باشد.

Focus (توجه) 

نمره پایین در این مقیاس می‌تواند نشان دهنده توجه ضعیف و پاسخ دهی غیر معتبر و سرسری فرد باشد.

Speed (سرعت) 

این مقیاس، میانگینِ زمان واکنش به تمام پاسخ‌های صحیح را اندازه گیری کرده و مشکلات توجه مربوط به سرعت پردازش مغزی را مورد بررسی قرار می دهد. نمره پایین می‌تواند نشان دهنده تمایل به وقت تلف کردن یا کندی روانشناختی آزمودنی باشد.

تشخیص اختلالات نوروساینتیک

بسیاری از اختلالات نوروساینتیک یا عصصب روانشناسی با این آزمون قابل تشخیص است. این آزمون با قدرت بی حد خود قابلیت تفسیر مشکلات متعددی را دارد.

تشخیص علل مشکلات درسی

یک مشکل در این حوزه از عدم تشکیل  ارتباط سیناپسی صحیح ایجاد می شود که دلایل آن می تواند متعدد باشد. به هر حال با تشخیص علت عصب-روانسناسی می توان کمک شایانی به فرد کرد.

تشخیص ADHD

این آزمون تشخیص ابتدایی در تشخیص ADHD دارد که نتایج آن باید با نتایج آزمون های دیگر و بخصوص نظر بالینی روانشناس خبره یا روانپزشک ترکیب شود و در نهایت تشخیص گذاری صورت پذیرد.

توجه فرمایید هیچ تشخیصی بدون نظر روانشناس خبره یا روانپزشک نباید صورت پذیرد و برچسب زنی باعث مشکلات بسیار متعددی خواهد شد.

گزارش کامل سیستم عصب روانشناسی

لیست کاملی از نتایج که توسط سیستم ارائه می شود و در نهایت توسط ابزار های دیگر تحلیل می شود موجب کشف تمام زیر و بم های عصب روانشناسی می شود.

در نهایت بعد از اجرای آزمون و ارسال آن برای ما با تعیین وقت قبلی برای شما جلسه ای برای ارائه نتایج قرار داده خواهد شد.

چرا باید تست این را انتخاب کنید؟

مغز انسان زمانی می تواند توانایی های خود را نشان دهد که با اعضای دیگر در ارتباط باشد و با آنها هماهنگ رفتار کند.

این ارتباط از طریق سلول های عصبی مانند سیم کشی های درونی بدن عمل می کند و در نهایت دستورات جابجا می شوند.

این آزمون به صورت خاص سیستم شنیداری و دیداری و تمام آیتم های مرتبط با آن را به همراه سیستم پاسخگویی عضلانی را شامل می شود. 

دانلود این آزمون رایگان است و تنها برای تفسیر آن در صورت تمایل هزینه پرداخت می فرمایید.

این آزمون با هیچ آزمونی قابل مقایسه نیست.

نتایج آن منحصر به فرد است و تقریبا هیچ روانشناسی بدون این ابزار نمی تواند به ریشه دقیق   مشکلات آموزشی پی ببرد.

تفسیر این آزمون به صورت ترکیبی است و نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. همچنین نیاز به ابزار های سنجشی ثانویه دارد که نتایج این آزمون را دوباره تفسیر نماید و در اختیار مشاور قرار دهد.

الگوریتم سنجشی ویکی سنج تست IVA-2
تست IVA-2

این آزمون با قدرت بی نهایت خود تمامی مشکلات احتمالی را کشف می کند.

این آزمون متخصص پیدا کردن هر آنچیزی است که توسط روش های عادی قابل یافتن نیست.

اگر مشکل تحصیلی خود را نمی دانید حالا وقت کشف آن است.

بسیاری موارد است که دانش آموز انگیزه تحصیل دارد، معلم خوب دارد و وقت کافی هم می گذارد ولی نمی تواند مشکل آموزشی خود را پیدا کند.

ما به این افراد کمک می کنیم تا بدانند جگونه مشکل خود را رفع کنند.

تست IVA-2
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سام
سام
8 ماه قبل

سلام رمز فایل چیه
فیلم اموزشی خراب

مدیر سایت
مدیر سایت
پاسخ به  سام
8 ماه قبل

سلام سام عزیز. فیلم آموزشی را بررسی کردیم و در لپتاپ و گوشی قابل اجرا است.
حتما آموزش را با دقت ببینید چون مهم است. لینک آموزش را از آپارات قرار می دهم تا اگر مشکلی بود بتوانی از آن استفاده کنی.
رمز فایل: iva2-20184

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
8 ماه قبل

رمز فایل چیه

مدیر سایت
مدیر سایت
پاسخ به  کاربران ناشناس
8 ماه قبل

سلام نا شناس عزیز. حتما فیلم آموزشی را با دقت ببینید.
رمز فایل: iva2-20184

شایان
شایان
8 ماه قبل

سلام
من برای کنکورم این آزمون را اجرا کردم. واقعا مفید بود. مدت مطالعه مفیدمو تنظیم کردم. سبک یادگیری خودمو هم با این آزمون یاد گرفتم. به جای دور زدن بین مشاور های مختلف و … این آزمون رو اجرا کنید. بهتون اطمینان می دم از نتایج شگفت زده می شوید.

سهرابی
سهرابی
پاسخ به  شایان
8 ماه قبل

به نظرم نمی رسه اینقدر این آزمون مفید باشه واقعا اینطوریه آیا.

مدیر سایت
مدیر سایت
پاسخ به  سهرابی
8 ماه قبل

سلام سهراب جان به نظرم اگه دانش آموز هستی و دغدغه تحصیلی داری یعنی موفقیت تحصیلی در زندگی براتون مهمه این آزمون را اجرا کنید.